Kurumsal Tanıtım Filmi.

Profesyonel ve Yenilikçi Reklam Ajansı


Kurumsal Tanıtım Filmi

Tanıtım Filmleri ve Klipleri Bir Markanın Kendini anlatmasının en etkili ve hızlı yoludur. Profesyonel olarak kurgulanmış ve hazırlanmış bir tanıtım filmi ile kitlelerinize çok kısa sürede kendinizi ezberletebilirsiniz.

Sosyal ve Dijital Mecraların bu kadar yaygınlaştığı bir dünyada Profesyonel görselliğin önemi giderek artmaktadır. Firma ve Markalarınız Kitlelerin sadece bir telefon ekranı kadar uzağındadır. Hazırladığımız ve oluşturduğumuz tanıtım filmi çalışmalarında,

İlk adım olarak firmanızı ve ürünlerinizi tanımak aşamasından başlıyoruz. Sonrasında hazırlanacak olan en doğru kurguyu birlikte hazırlayıp senaryolaştırıyoruz. Sizlerin de onayladığı ortak bir senaryo, metin, çekim sahneleri kararlaştırarak gerisi ekibimizin uzmanlığına kalıyor.

Hazırladığımız tüm Video/Prodüksiyon çalışmalarında çekimlerin orjinal hallerini 4K, HD, FHD, şeklinde tarafınıza teslim ediyoruz. Sosyal medya mecraları için 59 Saniye kısa hali ve 3-5 dakika arası uzun halini montajlayıp tarafınıza teslim ediyoruz.

5 Sanat'dan 1'i olan Sinema Profesyonelliği ve Görüntü yönetmeni desteğiyle en iyisini yapabilmek adına çalışıyoruz.

Farklarımız, Avantajlarımız

Yeni Nesil Aynasız 4K Kameralar
Profesyonel Seslendirmeler
Tecrübeli ve Uzman Çekim Ekibi
Görüntü Yönetmeni Desteği
Metin ve Senaryo Desteği